Ponieważ Black Friday i Cyber Monday mogą sprawić, że każdy detalista będzie miał cały rok, małe firmy muszą zrobić wszystko, co w ich mocy, aby utrzymać swoją działalność w tym czasie. Podczas gdy detaliści z cegły i zaprawy mogą potrzebować zatrudnić ochroniarzy, zatrudnić dodatkowych sprzedawców lub wydłużyć godziny pracy sklepu, dla detalistów internetowych obawy są nieco inne.

Aby przygotować się na największe zakupy online w roku, właściciele firm muszą upewnić się, że ich witryna jest bezpieczna, a cyfrowy plan awaryjny jest na miejscu, oraz że mają odpowiednie zastrzeżenie, aby ostrzec klientów w przypadku dużej liczby zamówień. Poza kwestiami związanymi z siecią, sprzedawcy powinni być świadomi różnych przepisów dotyczących fałszywej reklamy.

Bezpieczeństwo w sieci

Bezpieczeństwo w sieci jest tak samo ważne, jak bezpieczeństwo sklepu stacjonarnego. W ten sam sposób, w jaki incydent policyjny może zamknąć cały sklep w cegle i zaprawie, cyberatak może zamknąć sprzedawcę internetowego. Jeśli jesteś uzależniony od sprzedaży online, posiadanie strategii bezpieczeństwa online i cyfrowego planu awaryjnego może mieć kluczowe znaczenie w przypadku cyberataku.

Jako sprzedawca internetowy, bezpieczeństwo klientów jest również ważne. O ile nie musisz się martwić o fizyczne bezpieczeństwo, hakerzy czasami atakują sprzedawców tylko po to, aby wykraść informacje o kartach kredytowych klientów. Upewnienie się, że Twoja witryna jest bezpieczna dla przyjmowania płatności jest ważne dla utrzymania zaufania konsumentów i przekształcenia pierwszego klienta w stałego klienta. Wiedz również, że możesz ponieść odpowiedzialność za cyberprzestępstwa, a małe firmy są rutynowo celem kradzieży danych.

Prawda w reklamie

Bardzo ważne jest, aby upewnić się, że Twoje reklamy nie są zwodnicze lub wprowadzające w błąd. W ubiegłym roku FKH i BBB ogłosiły zmienione wytyczne dotyczące prawdy w reklamie. Jeśli są reklamy konkretnych produktów i cen, zwłaszcza doorbuster typu oferty, upewniając się, że mają odpowiednią podaż jest prawdopodobnie niemożliwe. Aby nie uruchomić-afoul, może chcesz dodać zastrzeżenie do reklamy, stwierdzając, że istnieją ograniczone ilości, lub że cena jest ważna tylko do wyczerpania zapasów.